Kontakta oss

Leveransadress: Brandmansgatan 4, 253 55 Helsingborg
Postadress: Brandmansgatan 4, 253 55 Helsingborg
Fakturaadress: Fakturaservice, 251 89 Helsingborg

Sjukanmälan elev

Sjukanmälan elev 0515-777 604 senast 07.30

Administration

Angelica Larsson
Angelica.larsson@helsingborg.se
Telefon: 042-10 49 28

Skolledning

Tony Holmer, rektor
tony.holmer@helsingborg.se
Telefon: 042-10 51 55

Sabine Boije, biträdande rektor
sabine.boije@helsingborg.se
Telefon: 042-10 49 26

Rastverksamhet

Kenan Dulbic
kenan.dulbic@helsingborg.se
Telefon: 073-026 91 34

Fritidshem

Kenan Dulbic
kenan.dulbic@helsingborg.se
Telefon: 073-026 91 34

Bikupan blå: 072-183 27 91
Bikupan grön: 073-231 19 89
Getingboet: 073-231 17 87

Elevhälsa

Hamsa Fazzaa , skolsköterska
Hamsa.fazzaa@helsingborg.se
Telefon: 0732315684

Emma Axelsson
Emma.Axelsson@helsingborg.se
Telefon: 073- 0275887

Hänninen Tobias, skolpsykolog
Tobias.hanninen@helsingborg.se

Eva Zembron-Björk, skolläkare
Kontaktas via skolsköterskan

Fastighetstekniker

Tihomir Levak
tihomir.levak@helsingborg.se
Telefon: 042 – 10 49 32

Kök

Maria Kyed
maria.kyed@helsingborg.se
Telefon: 0721-83 27 51